"The glass wishes"
Färglitografi, 1978-1986, signerad med blyerts 29/35, utgiven av Derriere L'Etoile Studios Inc, i samarbete med Smith College.
61 cm x 59,5 cm
Ej examinerad ur ram.
Glenn 161.