320
134453

Thorwald Hellesen

(Norge, 1888-1937)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 550 - 11 900 EUR
10 800 - 13 600 USD
Klubbat pris
82 000 SEK
Thorwald Hellesen
(Norge, 1888-1937)

Abstrakt komposition

Signerad Thorwald Hellesen. Olja på duk uppklistrad på papp-pannå 57,5 x 48 cm