27
77069

Ivar Arosenius

(Sverige, 1878-1909)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 770 - 2 650 EUR
1 840 - 2 760 USD
Klubbat pris
16 500 SEK
Ivar Arosenius
(Sverige, 1878-1909)

"Backusfest"

Signerad IA och daterad 1900. Akvarell, tusch och blyerts 12 x 18 cm.