197
85009

Anders Askevold

(Norge, 1834-1900)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Anders Askevold
(Norge, 1834-1900)

Fjordlandskap med figurer

Signerad A. Askevold och daterad 1889. Duk 53,5 x 83,5 cm.