1135B
96885

Ivan Kramskoy, hans art

(Ryssland, 1837-1887)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Ivan Kramskoy, hans art
(Ryssland, 1837-1887)

Mansporträtt.

Monogram signerad K 1874.
Olja på duk, oval 114 x 89 cm.