1034
79537

HORN, 1800-talets andra hälft, troligen Dieppe.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
875 - 1 310 EUR
922 - 1 380 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Ben. Snidad dekor av jaktscen och medaljonger. Längd 60 cm.

Skador, sprickor.