1016
86435

SKULPTUR. Sverige, 1800-talets senare hälft.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Snidat trä med skinndetaljer. Polykromt bemålad. Kavallerist. Höjd 36 cm.

Ställvis skador, kompletterat stigläder.