"Les anagrammes du corps"
Portfölj med 10 etsningar, 1973, samtliga signerade med blyerts 46/100, titelsida, textsidor, Justification du tirage exemplaire 46, utgiven av Georges Visat, Paris. Bladstorlek 50,5 x 38 cm. Förvarade i tygklädd portfölj.
Skyddsportföljen sliten och med defekter
Hela upplagan 125 exemplar.