JACOB DAHLGREN, färgetsning, signerad och numrerad e.a.
Komposition. 16,5 x 22 cm.
Oramat blad.
Klubbat pris
850
75
77
Utropspris
1 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
7 sep 2018 18:08
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
7 sep 2018 16:32
800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
7 sep 2018 12:38
750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
7 sep 2018 0:38
700 SEK
7 sep 2018 0:38
650 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
6 sep 2018 16:05
600 SEK
6 sep 2018 15:59
550 SEK
6 sep 2018 15:58
500 SEK
6 sep 2018 15:58
450 SEK
6 sep 2018 15:55
400 SEK
5 sep 2018 18:54
350 SEK
2 sep 2018 21:43
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1