TONY LANDBERG, pigmentutskrift på fineartpapper, signerad och numrerad 6/70.
"Vägflicka, Italien". 1972. Bildstorlek ca 40 x 57 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
12 000
1 060
1 093
Utropspris
12 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (22 bud)
8
7 sep 2018 20:52
12 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
7 sep 2018 20:51
11 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
8
7 sep 2018 20:51
11 000 SEK
7 sep 2018 20:50
10 500 SEK
8
7 sep 2018 20:50
10 000 SEK
7 sep 2018 20:50
9 800 SEK
8
7 sep 2018 20:50
9 600 SEK
7 sep 2018 20:50
9 450 SEK
7 sep 2018 20:50
9 400 SEK
8
7 sep 2018 20:50
9 200 SEK
7 sep 2018 20:49
9 000 SEK
8
7 sep 2018 19:13
8 800 SEK
7 sep 2018 19:13
8 600 SEK
8
7 sep 2018 19:13
8 600 SEK
7 sep 2018 19:06
8 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
5 sep 2018 19:22
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
3 sep 2018 12:23
7 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 sep 2018 21:15
6 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
1 sep 2018 21:25
4 000 SEK
1 sep 2018 13:26
3 800 SEK
31 aug 2018 16:46
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
31 aug 2018 13:44
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1