CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, litografi, signerad Reuterswärd och numrerad 45/100 med blyerts.
"Non Violence". Bladstorlek 75 x 108,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Mjuka hanteringsveck. Helhetsintrycket är gott.