Teak. Skjutbara glasdörrar. Rör för flaskor. Utdragbar avställningshylla. Utdragbara hyllor med skålar i rostfritt stål. Etikettmärkt. Fotstöd. Längd 110. Bredd 40. Höjd 115 cm.
Slitage, repor och märken.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta