BORDSLAMPA MED KLOCKA, "MOFEM", art deco.

Skärm i patinerad mässing. Rund bas i marmor. Skaft med infälld klocka. Skräm. Höjd 29 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Nagg på sockeln. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK