KIRSI NEUVONEN, 2 KPL, etsaus, akvatinta ja kuivaneula, signerade och daterade -87.
"Kameleontti", numeroitu 39/90, laattakoko 7,5 x 10 cm. "Kameli", numeroitu 29/90, laattakoko 7 x 9,5 cm.
Ei tutkittu ilman kehyksiä.
Galleria Valkoinen Huone, Tampere.