KIRSI NEUVONEN, 2 ST, etsning, akvatint och torrnål, signeeratut ja päivätyt -87.
"Kameleontti" (Kameleont), numrerad 39/90, plåtstorlek 7,5 x 10 cm. "Kameli" (Kamel), numrerad 29/90, plåtstorlek 7 x 9,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Galleria Valkoinen Huone, Tammerfors.