Muut
644568

PLÅTBURK, Nederländerna, sekelskiftet 1900.

Bensdorps Cacao, litograferad dekor av blommor, fåglar och kakaoplantagearbetare, krönande förnicklad kulknopp, 29 x 24, höjd 44 cm.

Slitage, smärre bucklor, anlöpningar, smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK