Grått läder. Silverfärgade beslag. Handtag samt axelrem. Lock med magnetlås. Märkt "Jil Sander". Blårandigt foder. Invändigt fack samt dragkedjeförsedd ficka. Längd 40, höjd 32, djup ca 14cm. Dustbag.
Bruksslitage. Repor.