Dörrpar framför hyllinredning, glasad front och sidor, stomme i metall. Längd 93 cm. Djup 46 cm. Höjd 178 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Senare bemålning.