LJUSSTAKAR, 3 st, silver, Erik Löfman, MGAB, Uppsala 1967, 1977 och 1978.

Oktogonalt skaft. Rund fot. Uppsvängda ljusmanschetter. 15,5-16,5 cm. Fyllda.

Några mindre repor och bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK