SÄNGBORD, ett par, troligen AB Carlström & Co Möbelfabrik, 1900-talets tredje kvartal.

Ben i bok. Teakfaner. En låda med underliggande hylla vardera. Längd 47 cm, bredd 33 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Mindre fanerskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK