Tina
546233

LJUSSTAKAR, 3 st, tenn, 1800-tal, bla Sven Ekström Norrköping.

En av Sven Ekström, Norrköping 1848, på rund fot med dekor av bladverk. De andra med otydliga stämplar. Höjd 10 - 25 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Repor. Lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK