TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 102 cm.

Vitmetall, genombruten dekor. Glasade sidor med floral dekor. Fyra ljuspunkter.

Sedvanligt ytslitage, nagg, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?