KLÄDSKÅP, England, 1900-talets första hälft.

Betsat lövträ. Dörr med bakomliggande klädhängare och förvaring. Märkt med etikett B & E Furniture. Bredd 122. Djup 46. Höjd 191 cm.

Repor och märken. Lås saknas. Senare dörrstängning. Fanerskador. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK