Jugend

(1890-1920)
Jugend
(1890-1920)

KLÄDSKÅP, jugend, 1920-tal

Vitmålad. En dörr med helspegel. En del med dörrfack, hyllplan samt 4 lådor. Låda i front. Längd 103, bredd 49, höjd 200 cm. Nyckel finns.

Dörrfackets dörr något trög. Senare bemålad. Bruksslitage. Spegel något anlupen.

Lähtöhinta
6 000 SEK