SLAGBORD, "Vapensmeden", Carl Malmsten 1960-tal.

Rektangulär skiva av teak, gråmålat underrede. Omärkt. Bred: 58x2 + 14 cm, Djup: 77 cm, Höjd: 75 cm.

Slitage, repor, hack.

Lähtöhinta
4 000 SEK