VÄSKA, "Papillon", Louis Vuitton, 1900-talets andra hälft.
Monogramcanvas, detaljer i läder och i mässing. Längd ca 26 cm, höjd ca 13 cm. Med tillhörande mindre Papillon. Längd ca 16 cm, höjd ca 6 cm..
Slitage.