Kellot
471045

ARMBANDSUR, 18k vitguld med briljant och åttkantslipade diamanter, importstämplad. Vikt 22 g.

Manuell. Vit urtavla med stavindex märkt "SAFIR 17 RUBIS INCABLOC IMP." Ställbar längd. total längd ca 17 cm. urtavla ca 15 mm.

Bruksslitage. ej funktionstestad. Enligt uppgift nyligen servad.

Lähtöhinta
8 000 SEK