PARTI FOTOLITTERATUR, 4 st, bland annat "NUDI", Paolo Roversi, 1999.

"NUDI", Paolo Roversi, Stromboli at Steidl, 1999. "Big Nudes", Helmut Newton, Schirmer/Mosel, 1990. "Helmut Newton, White Women", Bea Feitler, Schirmer/Mosel, 2000. "IL CALENDARIO PIRELLI 1964-1997", RCS Libri & Grandi Opere, 1997.

Slitage, repor och nagg. Smärre missfärgning. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK