Kellot
410974

HERRARMBANDSUR, stål, Burberry, 2000-tal.

Quartz, datumvisning, grå urtavla med stavindex, länk i polerad stål med viklås. Diameter 40 mm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK