BÄNK, Alvar Aalto, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad. Stämpelmärkt "alvar aalto artek made in Finland 060810". Längd 75, bredd 40, höjd 44 cm.

Brusslitage samt repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK