Kellot
385170

ARMBANDSUR, dam, Jaeger-LeCoultre, med armband 18k guld. Totalvikt 29,4g.

Damklocka. Manuell, silverfärgad urtavla med streck index, plexiglas, diameter 17mm. Band 18k guld, längd ca19,5cm. Etui medföljer.

Slitage. Kraftigt slitage på krona. Mindre skador på länk.

Lähtöhinta
5 000 SEK