Med Prinsparet Wilhelm och Maria med Prins Lennart, Kronprinsparet Gustaf Adolf och Margareta med barn resp Gustaf Adolf och Louise. Två klippböcker med kungligt medföljer.
Slitage, tre album med ryggskador, ej genomgångna.