Kellot
349734

HERRARMBANDSUR, Omega Automatic Seamaster Calendar, 1950-tal.

Urtavla med siffror och stavindex. Sekundvisare och datumfönster. Diam 3,5.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Urtavla fläckad.

Lähtöhinta
1 500 SEK