SKULPTURER, 1 par, patinerad brons, 1800-/1900-tal, bla efter Charles Crozatier.

Hästar. En signerad C Crozatier.

En saknar dekordelar. Skruv saknas. Smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK