Vassily Fredorovich Torokin

(Venäjän federaatio, Hittar inget om födelse- döds år)
Vassily Fredorovich Torokin

VASSILY FREDOROVICH TOROKIN, skulptur. Svartpatinerat järn. Bär sign.

Ryttare till häst. Svart målad. H 21.

Smärre slitage. Ena tygeln är lös.

Lähtöhinta
3 000 SEK