Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

KARTONG MED FRIMÄRKEN, Sverige, 1900-tal.

Innehållande ca 40 kuvert med frimärken. Mestadels Sverige 1900-talets andra hälft.

Ej genomgånget.

Lähtöhinta
800 SEK