KAFFE- OCH TESERVIS, 4 delar. Nysilver. England. 1900-talets andra hälft.

Kaffekanna, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Delvis godronnerade. Uppsvängda handtag. Med förgylld krona. Märkta undertill: "The Queen´s Collection to honour H. M Queen Elizabet II". H 10-24.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK