Kellot
176051

VÄGGPENDYL, Louis XVI-stil. 1800/1900-tal.

Förgylld och bronserad, dekor av rocailler , festonger mm. H 53.

Emaljerad urtavla med spricka, nyckel saknas. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK