Svart läder med monogram. Dragkedja, fack invändigt. Stämplad Louis Vuitton Paris Made in France. Numrerad. 11x9 cm. Kartong medföljer.
Insignificant wear.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10