Fanerad med mahogny, skurna förgyllda dekordetaljer, fast stoppad sits rygg och sidor, längd 176, bredd 71, sittdjup 54, sitthöjd 48, höjd 116 cm
Iänmukaista kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Vähäistä kulumaa. Viiluvaurioita.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10