Underrede av ek, skiva av emalj, signerad och daterad samt etikettmärkt NK, längd 136, bredd 56, höjd 48 cm
Naarmuja. Kolhu. Jälkiä.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13