JAN JOHANSSON,
Signerad Jan Johansson Orrefors Expo 7371-72, höjd ca 46 cm
Obetydligt kantnagg. Smärre repor
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13