258
390660

BELCO, herr, stål, Alarm, 1950/60-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
357 - 536 EUR
379 - 569 USD
Vasarahinta
1 200 SEK

Manuell, alarm, incabloc, antimagnetic, ljus urtavla med guldfärgade stavar och arabiska siffror 12,2,4,6,8,10, plexiglas, 34 mm. Brunt läderband.

Slitage. Repor. Minst en senare krona. Ej funktionstestad. Visare med anlöpning. Urtavla med mindre anlöpning.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?