258
390660

BELCO, herr, stål, Alarm, 1950/60-tal.

4 000 - 6 000 SEK
357 - 536 EUR
379 - 569 USD
Hammer price
1 200 SEK

Manuell, alarm, incabloc, antimagnetic, ljus urtavla med guldfärgade stavar och arabiska siffror 12,2,4,6,8,10, plexiglas, 34 mm. Brunt läderband.

Slitage. Repor. Minst en senare krona. Ej funktionstestad. Visare med anlöpning. Urtavla med mindre anlöpning.

Create an account on Bukowskis
  • Get started with buying and selling
  • Favourite items
  • Save searches
Do you already have an account?