Nro | Esine | Muutokset |
30 | PENDANT, brilliant cut diamond, app. 1.20 cts. | App. 1.20 cts. |
190 | RING, cushion cut diamond, ca 0.85 cts. | Cushion cut. |
417 | A silk scarf "Aux champs" by Hermès. | Withdrawn |
472 | A 2000s orange/brown hat by Hermès. | Obetydligt slitage. |
582 | A monogram canvas handbag by Louis Vuitton, "Deauville", 1990's. | Korrekt modell är Trouville, lillasyster till Beauville |
Nro | Esine |
710A | AFTONKAPPA, Budapest/Wien tidigt 1900-tal. |
Nro |
31 |
89 |
96 |
102 |
138 |
145 |
149 |
150 |
151 |
152 |
153 |
180 |
233 |
234 |
250 |
273 |
307 |
363 |
573 |
574 |
585 |
600 |
671 |
708 |
713 |
719 |
Vientikiellon piiriin kuuluvia kohteita ei ole.
Kohteita, joihin liittyy tuontiarvonlisävero, ei ole.