846
71603

MATTA.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
MATTA.

Reduced. Partly hard wear, stains, holes, repairs, damages, one tear. The sides and ends are reduced.

Avkortad. Ställvis hårt slitage, fläckar, hål, lagningar, skador, reva. Sidorna avkortade.

Muut tiedot