847
71605

Okänd konstnär 1800-tal

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

Man med kula

Bär otydlig signatur och daterad 1898. Brons. Höjd 58 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Urmakaren Ingvar Månsson, Malmö