Signerad Marcus Larson och daterad 1859. Duk 81,5 x 120 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui