A G.A. Berg walnut and oak irregularly shaped sofa table, 1940-50's.
Valnöt och ek, oregelbundet formad bordsskiva, fasetterade ben av ek. Ca 105 x 98 cm, höjd 45 cm
Smärre fanerskador, slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui