A Bruno Mathsson birch root and beech table for magazines, Firma Karl Mathsson, Sweden 1978.
Masurbjörk, ben av bok. Brännstämplat Bruno Mathsson Design, Firma Karl Mathsson Värnamo Sweden och daterat 78. Längd 210 cm, bredd 40 cm, höjd 35,5 cm.
Smärre repor och slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui